Webinarji - predstavitev dobrih praks v "živo"

Webinarji - predstavitev dobrih praks v "živo"

od Mirsad Skorupan -
Število odgovorov: 17

Spoštovani,

prejšnja leta smo imeli četrtkove večernice, na katerih vas je veliko sodelovalo. V "živo" smo si izmenjali znanja, razmišljanja in se kaj koristnega naučili.

Sedaj bi bil pravi čas, da bi te večernice obudili.

Kdo bi se prvi opogumil, da nam prikaže delovanje nekega programa, aplikacije, gradiva, ki bi ga lahko učitelji uporabili pri poučevanju na daljavo ali da zaposlimo učence.


V odgovor na Mirsad Skorupan

Odg: Webinarji - predstavitev dobrih praks v "živo"

od Mirsad Skorupan -

Spoštovani,

zdaj je idealen čas, da obudimo četrtkove večernice, ki so trajale približno 30 minut.

Pridružite se nam ob 18:30 na tem naslovu.  https://vox.arnes.si/guest_arnes_si-geo-predstava/

Če se predavatelj ne javi jutri do 17:00, se bomo vseeno srečali in se pogovorili o poučevanju geografije na daljavo.

Videokonferenco bova moderirala Igor Lipovšek in Mirsad Skorupan.
Komuniciranje bo varno, ker sva z Igorjem razkužila mikrofone.

ps. Prijava. Vse kar morate storiti je, da kliknete na povezavo in se prijavite kot gost (vpišete svoje ime). Veseli bomo vašega obiska.

V odgovor na Mirsad Skorupan

Odg: Webinarji - predstavitev dobrih praks v "živo"

od Eva Slekovec -
Mirza dobro jutro,



včeraj sem se priključila konferenci, a ker se je zelo slabo slišalo,

sem odšla predčasno. ne zamerit. Na prenosniku ne morem gledat, ker mi

noče naložit nek program, na tablici pa je bilo kar je bilo. 



Mogoče mi lahko pomagaš, zakaj mi računalnik ne sprejme programa za

gledanje?



Ne delaj preveč in imej se fajn



Eva
V odgovor na Mirsad Skorupan

Odg: Webinarji - predstavitev dobrih praks v "živo"

od Mirsad Skorupan -
DANES , četrtek, pojutrišnjem, pa bo ob 20. uri - ob osmih zvečer, na povezavi https://vox.arnes.si/guest_arnes_si-geo-predstava/ potekala ČETRTKOVA VIDEOVEČERNICA, v kateri taremo pedagoške orehe. Kamniška kolegica Mojca Janžekovič bo predstavila orodja za poučevanje na daljavo: Live worksheets - interaktivni učni listi, ki jih učenci rešujejo od doma prek računalnika.
Lepo vabljeni.
V odgovor na Mirsad Skorupan

Odg: Webinarji - predstavitev dobrih praks v "živo"

od Metka Starešinič -

Mirsad,zdravo! 

Mene pa zanima, ali so kje dostopni posnetki teh videokonferenc. 

Hvala. 

LP Metka 


V odgovor na Metka Starešinič

Odg: Webinarji - predstavitev dobrih praks v "živo"

od Mirsad Skorupan -

Metka,

Na Arnes video bomo prenesli videoposnetek srečanja in takoj pošljemo obvestilo.


V odgovor na Mirsad Skorupan

Odg: Webinarji - predstavitev dobrih praks v "živo"

od Tea Rotovnik -

Mirsad, super, hvala! Včeraj sem kar dol padla, otrok s skoraj 40 vročine, pa služba (se mi zdi da traja cel dan), pa kuhat...zvečer pa že skoraj nezavestna... Tako da hvala za back up!

Lepo bodi

Tea

V odgovor na Mirsad Skorupan

Odg: Webinarji - predstavitev dobrih praks v "živo"

od Metka Starešinič -
Mirsad,
najlepša hvala. Bom pogledala, ko bom imela čas, ker je skoraj tako kot je napisala Tea. Služba traja skoraj ves dan. Dopoldne komunikacija s sodelavci, ravnateljico, maili kar letijo, pomoč hčeri pri delu, kjer se zatakne, hvala bogu je sicer večinoma samostojna... Zvečer pa spet služba, maili otrok in staršev, priprava gradiva. In tako iz dneva v dan. Mislim, da nam nikakor ni dolgčas.

Lep in miren vikend želim!

LP, Metka
V odgovor na Metka Starešinič

Odg: Webinarji - predstavitev dobrih praks v "živo"

od Mirsad Skorupan -
Pozdravljeni,
DUGS videovečernico smo posneli in jo sedaj delimo z vsemi, ki se je niste mogli udeležiti.
Kolegica Mojca Janžekovič je predstavila eno od orodij za poučevanje na daljavo: Live worksheets - interaktivni učni listi.
https://video.arnes.si/portal/asset.zul?id=gPX6EKlWOLWaSWvHwovIzsDG
Odrezan je del videokonference, kjer smo se še 20 minut pogovarjali o predstavljeni vsebini.

NAPOVED
Naslednja DUGS-ova videovečernica bo spet v četrtek 9. 4. 2020 ob 20:00 na tem naslovu:
Kolega Tomi Tomšič nam bo predstavil "kako posneti uro pouka".
V odgovor na Mirsad Skorupan

Odg: Webinarji - predstavitev dobrih praks v "živo"

od Tina Hafner -
Pozdravljeni,
hvala kolegici, ki je delila znanje in hvala za povezavo do posnetka.
Želim vam miren in uspešen teden,
Tina Hafner

On Sunday, April 5, 2020, 07:21:36 PM GMT+2, Mirsad Skorupan (via SSIO) <noreply@skupnost.sio.si> wrote:


jaz
Odg: Webinarji - predstavitev dobrih praks v "živo"
od Mirsad Skorupan - nedelja, 5. april 2020, 18:45
 
Pozdravljeni,
DUGS videovečernico smo posneli in jo sedaj delimo z vsemi, ki se je niste mogli udeležiti.
Kolegica Mojca Janžekovič je predstavila eno od orodij za poučevanje na daljavo: Live worksheets - interaktivni učni listi.
https://video.arnes.si/portal/asset.zul?id=gPX6EKlWOLWaSWvHwovIzsDG
Odrezan je del videokonference, kjer smo se še 20 minut pogovarjali o predstavljeni vsebini.

NAPOVED
Naslednja DUGS-ova videovečernica bo spet v četrtek 9. 4. 2020 ob 20:00 na tem naslovu:
Kolega Tomi Tomšič nam bo predstavil "kako posneti uro pouka".
V odgovor na Tina Hafner

Odg: Webinarji - predstavitev dobrih praks v "živo"

od Mirsad Skorupan -
OPOMBA

DUGS-ova videovečernica bo DANES, četrtek, 9. 4. 2020 ob 20:00 na tem naslovu:


Kolega Tomi Tomšič nam bo predstavil "kako posneti uro pouka".
V odgovor na Mirsad Skorupan

Odg: Webinarji - predstavitev dobrih praks v "živo"

od Tina Seibert -
Pozdravljeni. Kako vstopam v videovečernico? Sem nova ;)

Hvala že vnaprej.

Lp vsem.



V V čet., 9. apr. 2020 ob 12:22 je oseba Mirsad Skorupan (via SSIO) <
V odgovor na Tina Seibert

Odg: Webinarji - predstavitev dobrih praks v "živo"

od Mirsad Skorupan -

Tina, vi ste vstopili v učilnico na četrtkovo videokonferenco in vam ni potrebno gledati tega videoposnetka :)

Za vse ostale, ki si želite ogledati DUGS-ovo četrtkovo videovečernico, v kateri je kolega Tomi Tomšič predstavil "Kako posneti uro pouka", poglejte tukaj:

https://video.arnes.si/portal/asset.zul?id=NRlZbekDJVlGJd9SVCKIVE89


V odgovor na Mirsad Skorupan

Odg: Webinarji - predstavitev dobrih praks v "živo"

od Mirsad Skorupan -
Spoštovani,
v četrtek, 16. 4. 2020 ob 20:00, na povezavi https://vox.arnes.si/guest_arnes_si-geo-predstava/ bo potekala DUGS-ova ČETRTKOVA VIDEOVEČERNICA, v kateri bo kolega Matej Matkovič predstavil EdPuzzle, še eno orodje, ki lahko služi za doseganje ciljev geografije, ko učenci samostojno vstavljajo geografske vsebine v aplikacijo...

Lepo vabljeni.

V odgovor na Mirsad Skorupan

Odg: Webinarji - predstavitev dobrih praks v "živo"

od Mirsad Skorupan -
Spoštovani,
na zadnjem srečanju ste izrazili željo, da bi prisluhnili strokovni razlagi geografskih vsebin, zato smo povabili kolega geografa.
Profesor dr. Karel Natek nam bo v četrtek, 23. 4. 2020, ob 20.00 v DUGS-ovi ČETRTKOVI VIDEOVEČERNICI predstavil temo z naslovom Morje in oceani1.
Srečanje bo potekalo na povezavi:  https://vox.arnes.si/guest_arnes_si-geo-predstava/.

Lepo vabljeni.

Za vstop na predavanje potrebujete računalnik, tablico ali telefon.
Ko kliknete na povezavo, se vam bo odprlo okno, kjer vpišete vaše ime in ga potrdite.
Na ta način ste že v predavalnici In poslušate predavanje ter sprašujete predavatelja pisno ali ustno. 

V odgovor na Mirsad Skorupan

Odg: Webinarji - predstavitev dobrih praks v "živo"

od Mirsad Skorupan -
Spoštovani,
na zadnjem srečanju ste izrazili željo, da bi prisluhnili strokovni razlagi geografskih vsebin, zato smo povabili kolega geografa.
Profesor dr. Karel Natek nam bo v četrtek, 23. 4. 2020, ob 20.00 v DUGS-ovi ČETRTKOVI VIDEOVEČERNICI predstavil temo z naslovom Morje in oceani1.
Srečanje bo potekalo na povezavi:  https://vox.arnes.si/guest_arnes_si-geo-predstava/.

Lepo vabljeni.

Za vstop na predavanje potrebujete računalnik, tablico ali telefon.
Ko kliknete na povezavo, se vam bo odprlo okno, kjer vpišete vaše ime in ga potrdite.
Na ta način ste že v predavalnici In poslušate predavanje ter sprašujete predavatelja pisno ali ustno.