2% so opravičila, 98% so izgovori

2% so opravičila, 98% so izgovori

od Igor Lipovšek st. -
Število odgovorov: 7

Strah pred odgovornostjo v življenju je noogena nevrozažalosten

Če me par vpraša, ali naj imata otroka, odgovorim: "Ne!"jezen

Če me kdo vpraša, ali naj se poročim z nekom, reče:"Ne!"jezen

Pojasnilo - če moraš mene spraševati, nisi prepričan.kul

Drobci Zdenke Divjak na seminarju 2. 7. 2009

 

V odgovor na Igor Lipovšek st.

PI VO IG

od Igor Lipovšek st. -

Trudimo se, da bo vsak od nas lahko izrazil svojo idejo. (Pika)

Pandemije (kuga, .., španska gripa, .., AIDS, ..) so se dogajale že skozi vso zgodovino. Ampak udarilo je najbolj vedno po nižjih slojih. (Vojko)

Vzročno-posledično je treba umestiti dogodke in procese v prostor in čas. (Igor)

Na seminarju 2. 7. 2009

V odgovor na Igor Lipovšek st.

KIJOT

od Igor Lipovšek st. -

Ne, ne, to ni po špansko napisano ime literarnega junaka, ki je nastopal v tandemu s Sančom Pansom. To pomeni:

Kaj

Imam

Jaz

Od

Tega 

Andrej Lukšič na seminarju 2. 7. 2009

V odgovor na Igor Lipovšek st.

Odg: Končne misli udeležencev po predavanju A. Lukšiča

od Igor Lipovšek st. -

jasno, razmislek, izziv 4-krat, nešteto, prihodnost, notranja odločitev --> vizija, politična kultura, veselje, iluzija, refleksija, zanimivo, novo, pasivnost (moja), živeti 2-krat, smisel ni nujen, aktivno življenje in državljanstvo, prevzem, kje sem?, vse s smehom, zainteresiranost, želja po nadaljevanju

smeško

V odgovor na Igor Lipovšek st.

Hlače v Evropi

od Igor Lipovšek st. -

A. Fištravec:

"Za tako pomembne odločitve te mora biti nekaj v hlačah!"

ali (skladno s politično korektnostjo nove Evrope):

"Za tako pomembne odločitve te mora biti nekaj v krilu!"

V odgovor na Igor Lipovšek st.

Mladostniki najbolj zaupajo materi

od Igor Lipovšek st. -

Trend zadnjih 20 let je, da mladi zaupajo edino še družini in če jih želimo dobiti v šolo, politiko, morajo priti prek širokega prpada, ki ga zapolnjujejo POLJE MLADINSKEGA DELA, neformalnega, industrija zabave, hedonske vrednote........sramežljiv

A. Fištravec

V odgovor na Igor Lipovšek st.

Odg: Mladostniki najbolj zaupajo materi

od Igor Lipovšek st. -

Pripravljamo jesenski dvodnevni tabor v Bohinju 1. vikend v oktobru. Pazite na informacije.

Do takrat pa si oglejte film o okolju; podoben igri o prebivalcih, denarju in naravnih virih sveta, ki smo jo igrali na seminarju.

tole je primerno za medpredmetno povezovanje angleščine, geografije in še česa.

http://www.storyofstuff.com/

Igor

V odgovor na Igor Lipovšek st.

Natečaj: USTVARJALNA GEOGRAFSKA PREDSTAVITEV MOJEGA KRAJA - še 3 tedne

od Igor Lipovšek -

6. geografski natečaj PO FABIANIJEVIH POTEH z naslovom USTVARJALNA GEOGRAFSKA PREDSTAVITEV MOJEGA KRAJA je na voljo še 3 tedne. Če ste v času od prejšnjega obvestila uspeli narediti še kaj, vas prijazno prosimo, da pošljete.

Razpisno besedilo ostaja enako, le datumi so drugačni.

Učence in dijake vabimo, da pod vodstvom svojih mentorjev ustvarjalno in izvirno predstavijo svoj kraj ali krajevno skupnost in njegovo/njeno pokrajinsko oz. geografsko podobo.

Izdelke oz. prijave pošljite do 12. 6. 2021 na naslov: OŠ Antona Šibelja-Stjenka Komen, Komen 61 a, 6223 Komen s pripisom: Geografska predstavitev mojega kraja.

Lepo vas pozdravlja organizacijski odbor štirih ustanov in vam želi uspešno delo v maju in juniju.