Priročnik za ocenjevanje

Odg: Priročnik za ocenjevanje

od Anica Stele -
Število odgovorov: 0
Pozdravljeni!

V pritožbi je napisano, da naj bi delala nestrokovno in nepedagoško, nato pa je navedenih nekaj splošnih primerov kaj vse naj bi delala narobe. 
Težko vam povem česa naj ne bi delali, ker je tale pritožba napisana tako, da izgleda, kot da sem vse, kar sem delala, delala narobe - od odnosa do otrok do načina poučevanja, preverjanja in ocenjevanja (po mnenju staršev, seveda).
Lažje pa vam povem kaj vse je potrebno potem predložiti inšpekciji, da bi vsaj približno dokazala, da nisem "takšen zmaj", kot bi me radi nekateri prikazali.

Prijava je (kolikor jaz vem, oziroma domnevam) bila anonimna, domnevam da s strani staršev učencev 6. razreda, ki jih poučujem letos prvič in od katerih je bila do sedaj le ena mamica pri meni na GU po testu, kljub temu, da je več kot 1/3 učencev test pisalo negativno in so bili na GU povabljeni z moje strani in s strani razredničarke. Tudi do ravnateljice ni nihče šel s pritožbo.

Upam, da vam to kaj pomaga. Za več informacij pa me lahko dobite tudi po mejlu (anica.stele@gmail.com).

LP, Anica Stele