Spodbudno

Spodbudno

by Jožica Gramc -
Number of replies: 0


Po moji daljši odsotnosti, ki ni povezana s Covidom 19 vas lepo pozdravljam in se veselim ponovnega druženja in sodelovanja z vami v naši spletni učilnici.  

Nepričakovano je od mene zahtevalo hitro ukrepanje. V obdobju, ko se nisem družila z vami v naši spletni učilnici, sem ponovno premikala t.i nevidne  meje negotovosti ob soočanju s številnimi neznankami. Življenje nas resnično vsakodnevno nagovarja in  izziva. Ob vsem nepričakovanem dogajanju  tem tudi krepila zavedanje o tem kako pomembna je psihološka trdnost ob soočanju z negotovostjo in vsakodnevna prožnost ob novih okoliščinah. (o tem več v priponki) Vsakodnevne različne aktivnosti in podpora iz moje socialne mreže so dodatno krepile mojo pozitivno naravnanost, imunski sistem in prispevale k uspešnemu okrevanju po operativnem posegu in terapiji. Hvaležna sem za vse kar mi je prihajalo nasproti od vseh vas. Zahvaljujem se vam za vse vaše prijaznosti, pozornosti, spodbude in za nove odkrite obraze človečnosti.    

Kontekst:

Danes  poteka 7. Konferenca o kreativnosti: Srečni v službi.

Dosedanja predavanja:

  • psihološki varnosti – mag. Andrej Juričko (ogled tukaj)
  • iznajdljivosti v nestabilnih časih – serijski podjetnik Jani Pravdič (ogled tukaj)  
  • povrnitvi zaupanja v ranjenem kolektivu– dr. Damijana Pondelek (ogled tukaj)
  • skrbi za psihološke vire podjetnika – mag. Petra Lepoša (ogled tukaj)
  • pogumu – trenerka prodajnih veščin Ljiljana Pavković (ogled tukaj)
  • kreativnosti, podjetnosti in vodenju – Marjan Batagelj iz Postojnske jame (ogled tukaj)

Vir: Nastja Mulej